2 czerwca 2020

O naszej firmie

Firma transportowo-spedycyjna M&M Logistik Sp. z o.o. Sp.K.

z siedzibą w Kaliszu powstała w 2007 początkowo została założona przez dwóch wspólników Michała Marczaka oraz Michała Sierakowskiego i działała do końca 2013 pod nazwą M&M Logistik s.c. Michał Marczak, Michał Sierakowski. Wraz z rozpoczęciem 2014 roku firma została przekształcona w M&M Logistik Sp. z o.o Sp.K.

Wszystkie organizowane przez Naszą firmę transporty są prowadzone z dbałością o najmniejsze szczegóły. Od momentu przyjęcia zlecenia do momentu dostarczenia ładunku do odbiorcy, nad Państwa towarem będzie sprawował piecze jeden z Naszych wykwalifikowanych pracowników. Większość towarów całopojazdowych jesteśmy w stanie dostarczyć w przeciągu 24h na terenie UE. O planowanym czasie transportu zostaną Państwo poinformowani już w momencie przedstawiania oferty przez jednego z Naszych specjalistów.

Od początku istnienia Naszej firmy staramy się zaspokoić oczekiwania każdego nawet najbardziej wymagającego klienta. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz na najwyższą jakość świadczonych przez Nas usług. Zdobyte doświadczenie pozwala Nam obecnie na zapewnienie Państwu transport towaru na terenie całej Unii Europejskiej. Nasza wykwalifikowana grupa specjalistów zapewni Państwo terminowe oraz bezpieczne, dostarczenie towaru pod wskazany adres. Ponadto oferta Naszej firmy jest bardzo atrakcyjna cenowo, a młody oraz prężny zespół podchodzi do każdego klienta indywidualnie.

Transport jeszcze nigdy nie był łatwiejszy, wystarczy skontaktować się z jednym z pracowników, a o resztę spraw już nie muszą się Państwo martwić. Dołożymy wszelkich starań by byli Państwo w pełni zadowoleni z Naszej usługi.

Zapraszamy do współpracy !
Michał Marczak , Michał Sierakowski (właściciele)